496. A kutyád nem csirke, ne etesd gabonával
Ergo: nincs szüksége gabonára. Sokkal inkább fehérjére, húsra - hiszen ragadozó állatról van szó. Próbáld meg ezt figyelembe véve kiválasztani kutyád eleségét!
Ergo: nincs szüksége gabonára. Sokkal inkább fehérjére, húsra - hiszen ragadozó állatról van szó. Próbáld meg ezt figyelembe véve kiválasztani kutyád eleségét!
A helyes táplálkozás kialakítása és a megfelelő mozgás biztosítása mellett fontos, hogy figyelmet fordítsunk kis kedvencünk szájápolására is.
Kell hozzá egy hím és egy nőstény, kis romantika és nyugodt környezet. Ha mindez megvan, párzanak, a nőstény vemhesül és kisvártatva megérkeznek a csemeték. A részletekért kattints.
Legyünk zsír újak, korszerűek, csinosak és a korábbinál is jobban szerethetők – mondta a fejlesztési igazgatónk, és ezzel kezdetét vette a háziállat.hu átvarrása. Beérett a gyümölcs, itt a ropogós eredmény!
Elég agresszív gekkók mind gondozójukkal, mind a hímek egymással, de könnyű tartásuk és gyönyörű színük miatt mégis ajánlható kezdőknek is.
A tünetek hátterében hormonális probléma, de kontakt allergia is lehet. Legjobb lenne, ha felkeresnék az állatorvosukat.
1./ szigorú falkasorrend kialakítása 2./ az erős domináns megnyilvánulások és a "nemi vágy" - az két külön viselkedési forma 3./ az ivartalanítás követően 4-6 hónapra alakul át a hormonháztartás 4./ az ivartalanítás nem pótolja a két kutya szakszerű összeszoktatását 5./ ne engedjék, hogy az egyik kutya felugorjon a másikra, - ezen kívül még számtalan finom és árnyalt módját találhatja meg mind a két állat a hatalmi harc megnyilvánulásoknak (sorrendiség, játék- élelem- kényelem előjogok, csillapító szignálok vétele-adása, stb.)
Kedves Gazdi! Kutyájának adjon jó minőségű, nagytestű kutyának való, kölyök száraztápot, az adott prémium tápon feltüntetett mennyiségben (kornak, súlynak megfelelően). Ha megfelelő táppal eteti kutyáját, biztos vagyok benne, hogy minden rendben lesz, nem szükséges egyéb kiegészítés (tojás...). Ha mégis úgy érzi nincs minden rendben, forduljon állatorvosához , biztos segíteni fog. Üdvözlettel: Rákosligeti Állatorvosi Rendelőintézet Csapata
Üdvözlöm! A háttérben számos ok állhat (pl gyulladás, könnycsatorna nem átjárható, stb). Javaslom, hogy vigye el a kutyát állatorvosához!
Sok minden. Én is kérdezhetek? Fiú vagy lány, mióta, mennyire stb? Sajnálom, de ilyen kérdésre nem adható egzakt válasz.