51. ZÖLD ZEBRA: ÚJBÓL JÓTÉKONYSÁGI VÁSÁR
Az egyesület 2006. október 1-jén tartandó vásárának bevételét ivartalanítási akciókra és állatmenhelyek fejlesztésére fordítja.
Az egyesület 2006. október 1-jén tartandó vásárának bevételét ivartalanítási akciókra és állatmenhelyek fejlesztésére fordítja.
Mire észbe kapnak, Marley 80 kilós, egy megállíthatatlan bulldózer pusztító erejével bíró labradorrá növi ki magát. Szívós munkával átrágja magát falakon és ajtókon...
Újbarok település macskatartási statisztikáját javítja a Barokszépe Kennel. Az ezüst-tabby szín mellett nemsokára bemutatják lila, krém, fahéj, illetve red-tabby kiscicáikat is.
Bemutassuk a zsírfarkú sivatagi juhot, amely világrekorder a tejtermelésben, ráadásul valódi kezesbárány is egyben? Beee!
Két sast még sikerült megmenteni a Magyar Madártani Egyesület és a Hortobágyi Nemzeti Park szakembereinek, egy azonban elpusztult szándékos mérgezés következtében Jászárokszállás határában.
Egy sérülés lehetett rajta amit valószínűleg elvakart -akár fához dörzsölve -és elfertőződött. A mosás nem tett jót neki, a szövetek begyulladtak. Felületesen jód tinktúrával lehet kezelni és szólni az állatorvosnak.
Aggodalomra nincs ok. Ha a seb esetleg gennyesedne, vigyék állatorvoshoz a kiskutyát. A harapó kutya veszettség elleni oltását azért jó lenne ellenőrizni. Kutyasebek, sérülések, zúzódások kezelése Útmutató 8 hetes kiskutyához Mikor lehet "utcára vinni" a kiskutyát? Hogyan neveljük, tanítsuk a kiskutyát? - 3 fontos szakasz
Üdvözlöm! Lehet egyszerűen takarmánytól, de lehet bélgyulladás is! Ha 2-3 nap múlva is megy a hasa akkor azonnal specialista állatorvoshoz el kell vinni! Antibiotikum kezelés (esetleg féreghajtó) ajánlott. Nagyon fontos ilyenkor a tartóhely kipucolása, fertőtlenítése, ugyanis a széklettel visszafertőzheti magát! Komolyan kell venni ezeket a tüneteket! Teknősök rejtett bajai: mikor rohanjunk orvoshoz? Teknős elsősegély Vitaminhiányos a teknős? Orvosi segítség szükséges!
Ha kiskutya jó minőségű, teljes értékű prémium tápot kap, akkor semmilyen kiegészítés nem szükséges, max. a fogváltás időszakában( 4-6 hónapos kor között). Köldöksérvet pedig meg kell, operálni, ez manapság rutin műtét a legtöbb helyen. Tisztelettel, Dr.Fux Attila Megműttessem köldöksérves kutyámat? 8 hónapos németjuhászom túl gyorsan nőtt, jobb könyöke erősen begyulladt
Szia! Valószínűleg a folytonos verekedés okozza ezt. De mindenképp megkellene mutatni egy egzotikus kisállatorvosnak. Azért fontos, hogy hozzáértő orvos lássa, mert különben félre fogja kezelni. A roborovszki hörcsögök magányosan élő állatok. Hiába testvérek, ha nem szedik szét őket, sajnos rossz vége lesz. Meg is ölhetik egymást. Orvost tudok ajánlani, ha tudom hova valósi. A roborovszki törpehörcsög (Phodopus roborovskii) Ilyen jutalomfalattal kínáld hörcsögöd!