6006. Szereti és érti a kutya, ha megpuszilod?
Ha te is azok közé a gazdik közé tartozol, akik szeretik puszilgatni a kutyájukat, most megtudhatod, egyáltalán, érti-e a kutyád, miért csókolgatod!
Ha te is azok közé a gazdik közé tartozol, akik szeretik puszilgatni a kutyájukat, most megtudhatod, egyáltalán, érti-e a kutyád, miért csókolgatod!
Milyen jelekből tudhatod, hogy a kutyád hőgutát kapott? Mit tehetsz azért, hogy megelőzd? Segítünk, hogy felelős gazdiként vigyázhass a kedvencedre!
Idős, mozgásukban korlátozott családtagjaink ellátása sokszor nem csak lelkileg, hanem fizikailag is megterhelő. A betegek emelése, mozgatása, mosdatása nem könnyű feladat.
Egyre többen vannak manapság, akik a vályogházak felújítása mellett döntenek ahelyett, hogy lebontanák azokat és teljesen új konstrukciót emelnének a helyükre. A magyar falvak még mindig tele vannak az ilyen, fehérre meszelt agyag falakkal és földpadlóval ellátott épületekkel. Ezeket sokszor gyakorlatilag potom áron lehet megvásárolni. Ilyenkor pedig felmerül a kérdés, hogy mi legyen ezzel a ritkasággal: le kell bontani az alapokig vagy érdemes modernizálni?
A macskás videók keresési találatra több tízezer kisfilm bukkan fel a keresőben. A közösségi portálok tele vannak az állatian aranyos, olykor pedig könnycsatornákat megdolgoztatóan vicces képsorokkal. De kiből válhat videósztár? Milyen fajtájú macskák a leginkább nézettek? Kiknek érdemes beélesíteni otthon a kamerát néhány állati felvétel reményében?
Kedves Gazdi Valószínüleg mind a két kutyának fájdalma van és nem akarnak egymással szemben rosszabb pozícióba kerülni. Ha múlik a fájdalmuk, akkor a viselkedésük is változni fog. Ha 3 hét után nincs változás akkor szakemberhez kell fordulni. Egyébként, ha elötte is gyakran volt ilyen, akkor mindenképp suliba kellene menni, mert ez egy nem rendezett viszony, amit csak romlani fog, ahogy nőnek a kutyák Üdv Sugár Péter
Kedves Gazdi! Ez bizony lehet komoly probléma is, pl. vándorló bőr alatti idegentest (toklász), vagy fertőző betegségek résztünete ( leishmaniasis, bőrférgesség, szisztémás gombás fertőzés stb.). Jó lenne mihamarébb megmutatni állatorvosnak. Üdvözlettel Dr. Szaniszló Ferenc Bőrférgesség kutyáknál: az alattomos kórt szúnyog terjeszti Toklász a kutya orrában, fülében tappancsában Pyoderma, a kutyakölykök gyakori bőrfertőzése
Nem lenne jobb ha a régi helyen maradnának. Nyugodtan vigyék át az új helyre őket. Fokozatosan kell egyre hosszabb időre kiengedni őket, meg fogják szokni az új helyet. Utazás a cicával
A kutyának semmi gondot nem okoz, ha gazdijával új helyre megy, csak ne hagyják sokat egyedül. A szobatisztaság hiánya gondot jelenthet a vendéglátónak. Ezt beszéljék meg előre! Nyaralás a kutyával - tanácsok, illemszabályok Hogyan nyaraljunk kutyával? A négylábú barátaink szakszerű szállítása
Ezt innen a messzi távolból a képek alapján nem tudom megitélni hogy mi.Szerencsésebb lenne megmutatni egy szakembernek.Amíg nem okoz gondot nem nagyon sürgős.