641. Ismerjük meg az "Állat és Ember" Állatvédő Egyesületet!
Az "Állat és Ember" Állat- és Természetvédő, Szabadidő és Kulturális Egyesület, régi állatvédők részvételével jött létre, 2007-ben.
Az "Állat és Ember" Állat- és Természetvédő, Szabadidő és Kulturális Egyesület, régi állatvédők részvételével jött létre, 2007-ben.
Az állatgyógyászat területén a fejlettebb nyugati országokban már több mint tíz éve megjelent, és mára már elfogadott tény, hogy bizonyos esetekben a gyógyulást nagymértékben elősegítik a fizioterápiás kezelések
Egy tudományos tanulmány hasonlóságokat fedezett fel a pandák és a kutyák között.A pandák imádnivaló lények, rengeteg csodálójuk van világszerte. Egy nemrég végzett kínai tanulmány során megállapítást nyert, hogy a pandák genomja hasonló a kutyákéhoz.
Ezek a növények megszépítik az akváriumot. A vízinövény fajták széles skálájából válogathatunk akváriumunk díszítésére. Tudjunk meg többet az alábbi cikkből.
Főleg kistestű kutyáknál fordul elő ez a megbetegedés. Olykor bizonyos pszichés hatásokra, máskor minden látható ok nélkül hirtelen - mintha összeesne - összeszűkül a légcső, így a levegő a természetesnél lényegesen kisebb keresztmetszeten tud csak áramolni a tüdőbe.
Sokféle betegség jöhet szóba, kezdve a bélsárrekedésen, bélelzáródáson át, egészen daganatos elváltozásokig... Feltétlen keressen fel egy állatorvos kollegát (amíg nem lesz túl késő!)...
Sajnos az elmondása alapján macskájuknak AZONNALI állatorvosi segítségre van szüksége. A bágyadtság és étvágytalanság már eléggé aggasztó és akár súlyos betegségek is szóba jöhetnek. Mindenképp vigyék állatorvoshoz!!!
Kedves Gazdi! Esetleg elvihetné állatorvoshoz. A köhögés akár szívbetegség jele is lehet, de szerencsés esetben csak kennel köhögés vagy megfázás. A penészes krumpli mérgező. Ezeket viszont csak állatorvos derítheti ki.
Kedves Panni! Daganatos estekben homeopátiával és egyéb természetes gyógymódokkal elérhető eredmény nagyban függ attól, hogy mikor kezdődött a betegség, mennyire előrehaladott, mennyi idős az állat, és mennyi tartaléka van még a szervezetnek az öngyógyító folyamatok beindításához! Egy ilyen terápiát azonban mindenképpen egyedileg kell összeállítani, hiszen a hatékony kezeléshez igen sok tényezőt kell figyelembe venni: a kutyus pontos tüneteit, az előzményeket, a körülményeket, hogy mi javít, mi ront az állapotán, és a pszichés – lelki beállítottságát is. Részletesebben: http://www.kimintvet.hu/szelid/szelid_homeo/homeop.html#hnttt Ezért azt javaslom, hogy keressen fel egy homeopata állatorvost. Ha szeretné, én is szívesen segítek: 06 (20) 928-4425. Mielőbbi jobbulást kívánok kedvencének! Üdvözlettel: Dr. Kopócsi Andrea, homeopata állatorvos.
Kedves Gazdi! Nem hiszem, hogy Ön veszélyben van, de az állattartás felelősséggel jár! Nemcsak az ennivalóról, a fekhelyről és a játékokról kell gondoskodnod, azt is fontos észben tartanod, hogy egy állatnak rendszeres egészségügyi ellátásra (féreghajtás, bolhátlanítás) és védőoltásokra van szüksége.