71. Szakembereink: Dr. Kukla Miklós
"Már gyermekkoromban feltűnő volt határtalan állatszeretetem, ami akkor minden elérhető kutya és macska megsimogatásában, megszelídítésében, néha hazacipelésében nyilvánult meg."
"Már gyermekkoromban feltűnő volt határtalan állatszeretetem, ami akkor minden elérhető kutya és macska megsimogatásában, megszelídítésében, néha hazacipelésében nyilvánult meg."
"A feleségemmel kapcsolatunk hajnalán az egyik első randevúnk úgy zajlott le, hogy miután elmentem érte, és a kocsiba ültünk, közöltem vele, hogy most sajnos a tervezett programok helyett elmegyünk egy ellés közben "beszorult" csikót kibányászni az anyjából."
"Az évek során nagyon sok kutya- és macskatulajdonos tisztelt meg bizalmával, így ma már közel 1000 kis páciensre tehető az általam rendszeresen gondozott állatok száma."
"Nagy ajándéknak tekintem a sorstól, hogy olyan munkát végezhetek, ami ekkora örömet okoz a számomra."
"Valószínűleg minden állatorvos számára az igen nehéz esetek, a szinte valószínűtlen gyógyítások a legemlékezetesebbek."
A problémára a végleges megoldás valóban a műtét lenne. Érdeklődje meg, hogy más állatorvos mennyiért vállalja a műtétet...
Azért, mert a házikosztot kapja, ahhoz szokott hozzá, annak a szagösszetevői változatosabbak, izgalmasabbak, - de ami nem biztos, hogy egészségesebb. Próbálja meg, hogy a száraz táphoz mindig keverjen egy kis mennyiségű házikosztot, hagyja 10-15 percig álln, és utána adja oda a kutyának.
Ez a fajta meglehetősen érzékeny bőrű. A bőrbetegségek igen sokfélék lehetnek, ezért állatorvoshoz kellene vinni aki alapos vizsgálat során tudja meghatározni és kezelni a problémát.
Kedves Kata, olvasd el a következő cikkeket, aztán dönts! Mennyi ideig lehet a kutyát magára hagyni? Mielőtt örökbefogadnál egy kutyát Esetleg kérdezd meg a család többi tagját, hogy segítenek-e majd a kutyatartásban:) Sok sikert!
Kedves Juhász Úr! Gondolom, ha ilyen nagy értékű kutyáról van szó, van saját állatorvosa. Ő mit javasolt? Vajon mit gondol, ki tud jobb tanácsot adni, az aki fizikális jelenlét nélkül, elmondás alapján kezel, vagy aki ott van, látja, kezeli? Csupán anyagi megfontolás miatt fordul hozzánk? Üdv