156. Re: Óvakodj a vadásztól!
Óvakodj a vadásztól c. cikkünk miatt kaptunk hideget és meleget is... Ezért úgy gondoltunk megkérdezünk valakit, aki liberálisan vélekedik a témáról!
Óvakodj a vadásztól c. cikkünk miatt kaptunk hideget és meleget is... Ezért úgy gondoltunk megkérdezünk valakit, aki liberálisan vélekedik a témáról!
Aki nem tudja, merre keresse amire kíváncsi, azt körbekalauzoljuk az oldalunkon...
Napsütés, 15 Celsius-fok, madárcsicsergés - a télnek nyoma se, pedig még csak január közepe. A Kamaraerdő parkolója a túra meghirdetett kezdése előtt fél órával teltházas.
Zarándokhellyé vált Újpesten a Népsziget, ahol kecskék mint biofűnyírók tartják kordában a gyomokat.
A négylábú tejcsárdának is becézett awassi juhoknak nem hagyunk nyugtot: még a fejőházba is elkísérte őket operatőrünk. Duzzadó tőgyekre felkészülni!
A kutya szenzibilis időszakában 8 - 16 hét valószínűleg elmeradt a szocializáció és a kornak megfelelő nevelés. Igen, a két kutya méret és korkülömbségéből eredően, valamint a játékos harc és az esetleges szexuális dominancia hevében komoly esélye van az esetleges sérülést okozó balesetnek. Ajánlom figyelmébe a két vagy több kutya együttes tartásáról írt cikkemet: http://www.kutya.hu/Cikk.aspx?id=4182
Ha az a hús valóban német, vagy nem érintkezett a hentesüzletben más húsokkal, akkor elvileg igen. Tisztelettel Dr. Szaniszló Ferenc
Sehogy. Csak a kacsasült reményében lehet és érdemes próbálkozni.
Kedves Gazdi! Igen, igaz. A legtöbb esetben megjavítja az étvágyat a Béres csepp kúraszerű adagolása: napi annyi csepp az ételébe keverve, ahány kg súlyú a kutya. Ez a kúra két hónapig tarthat, utána legalább egy hónap szünetet kell tartani. Ez persze csak akkor igaz, ha kedvence étvágytalansága mögött nem áll valamilyen betegség is a háttérben. Ez esetben alapos kivizsgálásra van szükség, és ezután meg kell, hogy kapja a szükséges kezelést. Mielőbbi étvágynövekedést kívánok kedvencének: Dr. Kopócsi Andrea.
A kutyát az állatorvosi beavatkozás előtt vagy után érte valamilyen trauma, - ezért fél. A félelem elleni Bach-virágterápiát tudom ajánlani, ezzel meggyorsítható a félelem elmúlásának a folyamata.