2461. 100-nál is több kutya tetemére bukkantak Hajdúsámson mellett
Brutális látvány fogadta az állatvédőket Hajdúsámson mellett. Egy tömegsírra bukkantak, ahol több, mint 100 kutya teteme volt egy árokba dobva - írja közleményében az Állatvédőrség.
Brutális látvány fogadta az állatvédőket Hajdúsámson mellett. Egy tömegsírra bukkantak, ahol több, mint 100 kutya teteme volt egy árokba dobva - írja közleményében az Állatvédőrség.
Szerencsére ritka az olyan betegség, ami állatokról emberre terjedne, de előfordul. Összegyűjtöttük melyek ezek.
A golden retriver egy igazi családbarát kutya, jól és könnyen tanítható. Lakásban és kertben egyaránt tartható, de hogyan ápoljuk a szőrét?
Egy megfelelő gazdi mellett a rottweiler csendes, nyugodt és könnyen kezelhető kutyafajta. De vajon milyen név illik ehhez a csodás kutyához?
Akár újszülött érkezik a kisállatot tartó családba, akár új kisállat a gyermekek mellé, mindkét esetben fontos kérdéseket kell helyre tenni. A Kisállatorvos.hu szakértői is összegyűjtöttek néhány alapvető gondolatot, amelyeket figyelembe kell venni.
Kedves Gazdi, Látatlanul is patkányírtó mérgezés - vagy egyéb mérgezés állhat a háttérben, nagyon sajnáljuk. https://www.haziallat.hu/kutya/betegseg-gyogyitas/patkanyirto-patkany-mereg-mergezes-kutya/2880/
Kedves Gazid, egy vérkép értékből nem igazán lehet diagnózist felállítani, ahogy az alábbi válaszban is olvasható: https://www.haziallat.hu/dr-haziallat/kutya/milyen-betegsegre-utalhat-idosebb-kutyanal-a-megemelkedett-alkp-ck-ldh-ertek/17341/
Kedves Gazdi! Ez minden valószínűség szerint egy veleszületett szőrfejlődési rendellenesség áll a háttérben. Ennek pontos okát csak bőrkimetszés utáni szövettani vizsgálattal lehet tisztázni és lehetséges kezelési módozatokat meghatározni. Üdvözlettel Dr Szaniszló Ferenc
Szerintem ez hiperpigmentáció. Nézesse meg állatorvossal, mert ennek allergiás vagy hormonális háttere is lehet. Hasonló kérdés: https://www.haziallat.hu/dr-haziallat/kutya/fekete-foltok-a-kutya-boren/11900/
Kíváncsivá tett hogy ugyan milyen oltásokat kapott a kutya 6 hetes korig? Az oltások egyébként pótolhatóak és megfelelő védettséget lehet kialakítani bármely életkorban. Nulláról kell indítani az oltási sorozatot. Ajánlott oltási program kutyáknak