Airedale terrier Az Airedale terrier egy éber, bátor, barátságos, független, intelligens, védelmező és tanulékony kutya. RÉSZLETEK »
Alaszkai malamut Az Alaszkai malamut egy szeretetteljes, agresszív, barátságos, önálló, hűséges, játékos, csendes és társasági fajta. RÉSZLETEK »
Alpesi tacskókopó Az alpesi tacskókopó egy univerzálisan alkalmazható, rendkívül robusztus és időjárásálló keményen dolgozó kutyafajta. RÉSZLETEK »
Amerikai bulldog Az amerikai bulldog egy éber, makacs, játékos, gyengéd, figyelmes, bátor, energikus, kedves, szerető és szociális kutya. RÉSZLETEK »
Angol bulldog Az angol bulldog egy zömök testű kutya, amely kinézete ellenére egy kedves és hűséges társ. RÉSZLETEK »
Ariége-i kopó Az Ariége-i kopó egy tanulékony, kedves, vidám, hűséges, intelligens, engedelmes és társaságkedvelő fajta. RÉSZLETEK »
Ausztrál kelpie Az ausztrál Kelpie egy éber, gyengéd, élénk, energikus, önálló, intelligens, tanulékony, szerető, hűséges, védelmező és készséges fajta. RÉSZLETEK »
Auvergne-i vizsla A Auvergne-i vizsla egy tanulékony, intelligens, barátságos, energikus, társaságkedvelő és gyerekbarát fajta. RÉSZLETEK »
Basenji A Basenji egy gyengéd, figyelmes, energikus, független, intelligens és játékos fajta. RÉSZLETEK »
Beagle A Beagle egy barátságos, kedves, független, intelligens, élénk, szeretetteljes és édes kutyafajta. RÉSZLETEK »
Belga juhászkutya A Belga juhászkutya egy éber, energikus, intelligens, okos, könnyen tanítható, szorgalmas, hűséges és védelmező fajta. RÉSZLETEK »
Belga vizsla A Belga vizsla egy szeretetteljes, éber, vidám, intelligens, hűséges és nyugodt fajta. RÉSZLETEK »
Bergamói juhászkutya A Bergamasco egy éber, intelligens, tanulékony, bátor és csendes fajta. RÉSZLETEK »
Bernáthegyi kutya A Bernáthegyi egy barátságos, kedves, független, intelligens, csendes és szociális fajta. RÉSZLETEK »
Biewer Yorkshire Terrier A Biewer yorkshire terrier egy gyengéd, figyelmes, vidám, bátor, barátságos, kedves, intelligens, hűséges, játékos, védelmező, szociális, és édes. RÉSZLETEK »
Amit tudni érdemes a keleti szürkemókusról A keleti szürkemókust (Sciurus carolinensis) először a XIX. század végén telepítették be Angliába, ahonnan azután rohamosan elterjedt az egész kontinensen. RÉSZLETEK