6341. A legfontosabb tudnivalók a kisállat hamvasztással kapcsolatban
A háziállat a legtöbb családnál már szabályosan családtagnak számít, ezért teljes mértékben érthető, hogy amikor jobblétre szenderül, szeretnének méltó módon búcsút venni tőle.
A háziállat a legtöbb családnál már szabályosan családtagnak számít, ezért teljes mértékben érthető, hogy amikor jobblétre szenderül, szeretnének méltó módon búcsút venni tőle.
A társasjátékokat mindenki szereti, hiszen egy nagyszerű időtöltés, erősíti a társas kapcsolatokat, remekül szórakoztat és még arra is képes, hogy fejlessze a személyiséget. Éppen ezért kicsiknek és nagyoknak is ajánlatos előkapni egyet esténként vagy a közös programokon, azonban sok játékot már szinte unalomig játszottunk, így mindig érdemes egy-egy újdonsággal előállni.
Gyermekek esetében különösen fontos, hogy mindig az időjárásnak, aktuális évszaknak megfelelően válasszunk ruhadarabokat. Télen komfortos, meleg holmikra lesz szükség, melyek puha tapintású, kellemes érzetű anyagokból készültek, ugyanakkor lényeges, hogy könnyen tisztíthatók is legyenek.
Az Agrárminisztérium támogatásával januártól újra megjelenik nyomtatásban A kutya című újság.
Pénteken kezdődik és január 22-ig tart az erdei fülesbagoly telelőhelyeinek országos felmérése, amelyhez a lakosság segítségét kéri a Magyar Madártani és Természetvédelmi Egyesület (MME).
Ez egy részleges végbél előesés. Le kell fertőtleníteni és egy fültsztító pálcika segítségével visszanyomni. Az se baj ha ezt szakember végzi.Lehet hogy többször is meg kell ismételni amíg stabilan bent marad.
Üdvözlöm! Igen elő szokott fordulni, nem is ritkán! De természetesen ezek “áltojások”, azaz terméketlenek minden esetben!
A nyálmirigy kivezető járatának elzáródása /nyálkövesség/ okozza gyakran hogy a termelt nyál nem tud a nyálmirigyből kiürülni. Ilyenkor ajánlatos a kivezető járat átöblítése,átmosása különben a termelődő nyál ismét csak a mirigyben reked.
Leginkább bőrdaganatnak látszik. Vigye állatorvoshoz, ne kenje semmivel! Még több bőrdaganattal kapcsolatos kérdés-válasz itt>>
Kedves Lajos! Van rá esély, reméljük. Élvefogót lenne érdemes kihelyezni finomságokkal, részben letakarva és azt figyelni, hátha... Jutalomfalat hörcsögnek