101. Lóhere reloaded
Nagyobb, hosszabb, vágatlan: ezt a lóheréről nem mondhatjuk el, viszont a forgatási werkfilmről igen. Ha valakit érdekel, hogy hogyan dolgozik a forgatócsapat, akkor most 10 percre bepillantást nyerhet az életünkbe.
Nagyobb, hosszabb, vágatlan: ezt a lóheréről nem mondhatjuk el, viszont a forgatási werkfilmről igen. Ha valakit érdekel, hogy hogyan dolgozik a forgatócsapat, akkor most 10 percre bepillantást nyerhet az életünkbe.
Elfogtunk néhány levelet - persze csak a kémkedés kedvéért - amelyen macskakaparással a következő címzés szerepelt: Télapó, Lappföld. Szerkesztőségünk nyilvánosságra hozza a macskák titkát...mit kérnek a cicák a Mikulástól ajándékba?
Elmondjuk, mire kell ügyelned karácsonykor, hogy a kutyád és a karácsonyfa is egészben megússza az ünnepeket!
Öltöztessük fel a kutyánkat tetőtől talpig, illetve bugyitól csizmáig! Bemutatjuk, hogy melyik ruhadarab mire jó és mire nem alkalmas.
Meglepő fejlemények: meglestük Mikulást, hogyan készül az ünnepre. Elöljáróban csak annyit árulunk el, hogy idén jól járnak az állatok!
Kedves Gazdi! Egy nagyon egyszerű megoldása van ennek a problémának. Még csak homeopátiás szer sem kell hozzá. A szibériai cédrusfenyő magjának olaja - megfelelően adagolva - néhány hét alatt (!) normál szintre visszaállítja a megemelkedett koleszterin szintet, úgy hogy egyáltalán nem kell semmilyen gyógyszert szednie. Ez ugyanúgy működik embernél is és állatnál is. A következő linkre kattintva (vagy bemásolva az internet címsorába) részletesebben olvashat az olaj hatásairól: Ha részletesebb tájékoztatást és személyre szabott adagolást szeretne kedvencének, kérem, hívjon telefonon: (20) 928-4425. Üdvözlettel: Dr. Kopócsi Andrea
Állatorvosi vizsgálattal eldönthető lenne, hogy csak "csipázás", kötőhártyagyulladás vagy esetleg szemhéjrendellenesség okozza a panaszokat.
A kutya farkát meg kellene röntgenezni, az adhatna választ a kérdésre.
Szia Nixike! Olvasgass bele ezekbe a cikkekbe: Mikor kellene elkezdeni a szobatisztaságra való nevelést? Milyen gyakran vigyem ki a kutyát szobatisztaságra nevelés közben? Szobatisztaságra a kiskutyát is nevelni kell Sok sikert!
A kérdés első felét illetően nem sokat tudok mondani. Ha ennyiféle vizsgálat történt, ennyi szakember látta a kutyát, és még mindig nincs eredmény, akkor én így látatlanban mit tehetnék ehhez hozzá? Félek, semmit. Azt tudnám ajánlani, hogy keressenek esetleg egy újabb orvost, aki talán más szemlélettel több ereményre jut. Ami a szőrhiányos foltot illeti, azzal kapcsolatban pedig az a baj, hogy ilyen elváltozások csak alapos személyes vizsgálattal ítélhetők meg, erről így leírás alapján semmit nem lehet kiokoskodni.