Kedves Anna!
Sajnos nem Ön az egyetlen, akinek a cicáival hasonló dolog történt.
A levelét külön köszönöm, hiszen sok gazdi számára - remélem - tanulságos lesz a válaszom.
A felelős állattartáshoz az is hozzátartozik, ha egy idegen állatot, jelen esetben macskát viszünk be a már meglévő állományunkba, azt bizony minden esetben legalább három hétig "karanténoztatnunk" kell, ami azt jelenti, hogy elkülönítve kell tartanunk. Ez idő alatt a féregtelenítéséről és az alap-immunizálásáról gondoskodni kell.
Azt nagyon jól tette, hogy állatorvoshoz fordult. Az első kezelés után pár örával hagyományos terápia esetén általában nem jelentkezhet annak az eredménye.
Látatlanban nem tudok "távdiagnózist" felállítani és mást mondani, mint a kezelő állatorvos kolléga, aki az állatokat és a körülményeket alaposan megvizsgálva írta elő a kezelést és tájékoztatta Önt a betegségről és a tennivalókról.
Üdvözlettel:
Dr. Takács Györgyi
homeopata állatorvos
SanaVet állatorvosi rendelő
1076 Budapest, Garay u. 21.