476. Bojszi füle fáj
Az állatorvos is csak ember: van családja, a családjának pedig kutyája. Így előfordulhat, hogy az állatorvosnak állatorvoshoz kell vinnie a család kedvencét.
Az állatorvos is csak ember: van családja, a családjának pedig kutyája. Így előfordulhat, hogy az állatorvosnak állatorvoshoz kell vinnie a család kedvencét.
Lina egy éves vadászgörény kislány, akit gazdája ivartalaníttatni hozott az állatorvosi rendelőbe...
Ezt a helyes kis vörös cicust nem kifejezetten azért kellett elbódítani, mert rühös a füle - más egészségügyi problémái is adódtak. Nézd, hogyan gyógyítják a macskát!
Rengetegen kérdeznek minket arról, hogy mikor milyen oltás kell egy kiskutyának. Videónk választ ad ezekre a kérdésekre, és egy tündéri labrador kiskutyával is megismerkedhetünk...
Bonita megmutatja bájait: a szimpatikus kis angol bulldog a kutyakiállításon magabiztosan vonul gazdájával a ringbe, hogy a bírók minden oldalról alaposan szemügyre vehessék.
Üdvözlöm! A köhögésnek számos oka lehet, ami fertőző és nem fertőző betegségeket jelent. Vizsgálat nélkül semmit nem tudok a kérdésére válaszolni. A régen fennálló, visszatérő köhögés akár szívbetegség tünete is lehet. Mindenképpen szükség lenne egy alapos vizsgálatra,amely egy mellkas röntgent is magába foglal. Keressen a közelében egy jól felszerelt rendelőt vagy állatkórházat! Kennelköhögés: ismét fertőz a kutyaközösségek réme Mit tegyünk, ha köhög a kutyánk? Picur allergiás köhögése
Kedves Gazdi! Az ivartalantás nem problémamegoldó eszköz! Ami ilyen eseben segít, az egy olyan kutyaiskola, ahol foglalkoznak viselkedési problémák kezelésével is. Üdv Sugár Péter Városi Kutyák Iskolája Hogyan változtassunk a kutya nem kívánt viselkedési formáin? - 1. rész Hogyan változtassunk a kutya nem kívánt viselkedési formáin? - 2. rész Kutyák viselkedészavarai – félelem, agresszió Ki legyen a főnök? A kutya domináns viselkedése
Sajnos nem zárható ki az sem hogy egy petefészek darabka bent maradt a műtét után. Ajánlott vérből ösztrogén hormonszintet méretni. Az ivartalanítás következményei Ivartalaníttassuk-e a szuka kutyát?
Nagyon sajnálom, de nem tudok semmi bíztatót írni! A kiskutyák valószínűleg szereztek némi belső sérülést amiatt, hogy az anyjuk rájuk esett. Megjósolhatatlan, hogy mi lesz velük, és kérdéses az is, hogy érdemes-e őket kitenni a bizonytalan jövőnek?
Kedves Gazdi! Valószínüleg az oltóanyagra adott egyedi allergiás reakcióról lehet szó Zorrónál. Az oltás helyét TRAUMEEL kenőccsel javaslom bekenni napi többször a duzzanat elmúlásáig. A következő oltás beadását pedig mindenképpen homeopátiás védelem mellett javaslom. Ha további kérdései lennének, kérem hvjon: 06 (20) 928-44-25! Üdvözlettel: Dr. Kopócsi Andrea, holisztikus állatorvos, homeopata; www.kimintvet.hu A kutyámat valóban minden évben be kell oltani? A kutyák veszettség elleni kötelező védőoltásáról Kutya-macska védőoltások: a legfontosabb tudnivalók